VJ0805A122FXACW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
YAGEO
Direkte
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
KEMET
KEMET
1200 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0805A122FXACW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0805A122FXACW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0805A122FXACW1BC
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 50V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0805A122FXACW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)