KGM21BCG1H122FM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 6.545
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
Direkte
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
1200 pF ±1% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
KGM21BCG1H122FM
DigiKeys varenummer
478-KGM21BCG1H122FMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
KGM21BCG1H122FM
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 50V C0G/NP0 0805
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
KGM21BCG1H122FM Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)