VJ0603Y105KXJCW1BC
DigiKeys varenummer
720-1852-2-ND - Tape & Reel (TR)
720-1852-1-ND - Afskåret tape (CT)
720-1852-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
VJ0603Y105KXJCW1BC
Beskrivelse
CAP CER 1UF 16V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
VJ0603Y105KXJCW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,036" (0,92mm)