VJ0402A1R0DXAPW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Vitramon
På lager: 0
Vishay Vitramon
På lager: 6.820
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
KYOCERA AVX
Similar
Taiyo Yuden
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
Würth Elektronik
KEMET
Murata Electronics
1 pF ±0,5pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0402A1R0DXAPW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0402A1R0DXAPW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0402A1R0DXAPW1BC
Beskrivelse
CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0402
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0402A1R0DXAPW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±0,5pF
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)