VJ0201Y471KXJCW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Direkte
Murata Electronics
På lager: 201.470
TDK
YAGEO
På lager: 200
YAGEO
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
Parametrisk ækvivalent
TDK
Samsung Electro-Mechanics
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
470 pF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0201Y471KXJCW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0201Y471KXJCW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0201Y471KXJCW1BC
Beskrivelse
CAP CER 470PF 16V X7R 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0201Y471KXJCW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)