CC0201JRX7R9BB471
DigiKeys varenummer
13-CC0201JRX7R9BB471TR-ND - Tape & Reel (TR)
13-CC0201JRX7R9BB471CT-ND - Afskåret tape (CT)
13-CC0201JRX7R9BB471DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
CC0201JRX7R9BB471
Beskrivelse
CAP CER 470PF 50V X7R 0201
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0201 (0603 metrisk)
EDA/CAD-modeller
CC0201JRX7R9BB471 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±5%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)