VJ0201G104MXJCW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Murata Electronics
Similar
Similar
På lager: 23
0.1 µF ±20% 16V Keramiske kondensatorer X5R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0201G104MXJCW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0201G104MXJCW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0201G104MXJCW1BC
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 16V X5R 0201
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0201G104MXJCW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±20%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)