VJ0201G104KXJCW1BC kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Opgradering
TDK
På lager: 667.298
Datablad
Murata Electronics
Murata Electronics
Similar
TDK
Similar
På lager: 23
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
Würth Elektronik
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
0.1 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X5R 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
VJ0201G104KXJCW1BC
DigiKeys varenummer
VJ0201G104KXJCW1BC-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
VJ0201G104KXJCW1BC
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 16V X5R 0201
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
VJ0201G104KXJCW1BC Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Serie
Applikationer
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)