HV2220Y122KXMATHV kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
1200 pF ±10% 5000V (5kV) Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
HV2220Y122KXMATHV
DigiKeys varenummer
HV2220Y122KXMATHV-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HV2220Y122KXMATHV
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 5KV X7R 2220
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
HV2220Y122KXMATHV Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,220" L x 0,200" B (5,59mm x 5,08mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)