HV2220Y122JXMATHV
DigiKeys varenummer
HV2220Y122JXMATHV-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
HV2220Y122JXMATHV
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 5KV X7R 2220
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1200 pF ±5% 5000V (5kV) Keramiske kondensatorer X7R 2220 (5750 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HV2220Y122JXMATHV Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Højspænding
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
2220 (5750 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,220" L x 0,200" B (5,59mm x 5,08mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,106" (2,70mm)