GA1206Y153JXABR31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
0.015 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA1206Y153JXABR31G
DigiKeys varenummer
GA1206Y153JXABR31G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA1206Y153JXABR31G
Beskrivelse
CAP CER 0.015UF 50V X7R 1206
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GA1206Y153JXABR31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)