GA1206Y153JBABT31G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
0.015 µF ±5% 50V Keramiske kondensatorer X7R 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
GA1206Y153JBABT31G
DigiKeys varenummer
GA1206Y153JBABT31G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
GA1206Y153JBABT31G
Beskrivelse
CAP CER 0.015UF 50V X7R 1206
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
GA1206Y153JBABT31G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,067" (1,70mm)