CDR32BP101BFUSAJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
100 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer BP 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR32BP101BFUSAJ
DigiKeys varenummer
CDR32BP101BFUSAJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CDR32BP101BFUSAJ
Beskrivelse
CAP CER 100PF 100V BP 1206
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR32BP101BFUSAJ Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Applikationer
Serie
Fejlfrekvens
S (0,001%)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Kapacitans
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±1%
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)