CDR32BP101BFUS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Vishay Vitramon
100 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer BP 1206 (3216 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CDR32BP101BFUS
DigiKeys varenummer
478-CDR32BP101BFUS-ND
Producenter
Producentens varenummer
CDR32BP101BFUS
Beskrivelse
CAP CER SMP MLC HI-REL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
CDR32BP101BFUS Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Emballage
Bulk
Fejlfrekvens
S (0,001%)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,051" (1,30mm)