TR8M475M016C4000 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 35.904
Datablad
4.7 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 0603 (1608 metrisk) 4Ohm