TR3D686M016C0100 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Similar
På lager: 384
Direkte
KYOCERA AVX
KEMET
På lager: 801
KEMET
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3D686M016C0100
DigiKeys varenummer
TR3D686M016C0100-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3D686M016C0100
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 20% 16V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3D686M016C0100 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
16 V