TR3D686M016C0070 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Similar
På lager: 384
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 790
Opgradering
KYOCERA AVX
KEMET
På lager: 801
68 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 70mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3D686M016C0070
DigiKeys varenummer
718-TR3D686M016C0070TR-ND - Tape & Reel (TR)
718-TR3D686M016C0070CT-ND - Afskåret tape (CT)
718-TR3D686M016C0070DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TR3D686M016C0070
Beskrivelse
CAP TANT 68UF 20% 16V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3D686M016C0070 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
70mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
16 V