TR3D685M035C0300 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 200
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
På lager: 499
På lager: 0
Similar
På lager: 357
KEMET
KYOCERA AVX
På lager: 39
Similar
KEMET
På lager: 535
KYOCERA AVX
På lager: 2
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 300mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3D685M035C0300
DigiKeys varenummer
TR3D685M035C0300-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3D685M035C0300
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2917
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3D685M035C0300 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
300mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
35 V