TAJY685M035RNJ kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 2
Similar
Vishay Sprague
På lager: 357
Vishay Sprague
På lager: 200
KEMET
På lager: 535
6.8 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 35 V 2917 (7343 metrisk) 900mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJY685M035RNJ
DigiKeys varenummer
TAJY685M035RNJ-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TAJY685M035RNJ
Beskrivelse
CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2917
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TAJY685M035RNJ Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
900mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
35 V