595D107X0016D4T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 1.306
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
100 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 16 V 2917 (7343 metrisk) 140mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
595D107X0016D4T
DigiKeys varenummer
595D107X0016D4T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
595D107X0016D4T
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 20% 16V 2917
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
595D107X0016D4T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
140mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,169" B (7,50mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
16 V