TR3C107K6R3C0125 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Vishay Sprague
På lager: 358
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
På lager: 501
På lager: 0
KEMET
På lager: 708
KEMET
KYOCERA AVX
På lager: 380
KYOCERA AVX
På lager: 768
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2312 (6032 metrisk) 125mOhm