TR3C107K6R3C0150
DigiKeys varenummer
718-1844-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1844-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1844-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TR3C107K6R3C0150
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 2312
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2312 (6032 metrisk) 150mOhm
EDA/CAD-modeller
TR3C107K6R3C0150 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
6.3 V