TR3B156M016C0800 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 2.000
Datablad
Opgradering
Similar
Direkte
KEMET
KYOCERA AVX
KEMET
Similar
KYOCERA AVX
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 16 V 1411 (3528 metrisk) 800mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3B156M016C0800
DigiKeys varenummer
TR3B156M016C0800-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3B156M016C0800
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 20% 16V 1411
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3B156M016C0800 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
800mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
16 V