TR3B107K6R3C0500
DigiKeys varenummer
718-1313-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1313-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1313-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TR3B107K6R3C0500
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 1411
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 1411 (3528 metrisk) 500mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TR3B107K6R3C0500 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
6.3 V