TPSB107K006A0250
DigiKeys varenummer
478-TPSB107K006A0250TR-ND - Tape & Reel (TR)
478-TPSB107K006A0250CT-ND - Afskåret tape (CT)
478-TPSB107K006A0250DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TPSB107K006A0250
Beskrivelse
CAP TANT 100UF 10% 6.3V 1411
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 1411 (3528 metrisk), 1210 250mOhm
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
250mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk), 1210
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
6.3 V