TR3A156M010C1000 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 18.428
Datablad
Similar
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Similar
Direkte
KEMET
Direkte
KYOCERA AVX
Opgradering
KYOCERA AVX
KEMET
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 1Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TR3A156M010C1000
DigiKeys varenummer
TR3A156M010C1000-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TR3A156M010C1000
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 20% 10V 1206
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TR3A156M010C1000 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
A
Spænding - Nominel
10 V