TR3A156K010C1000
DigiKeys varenummer
718-1302-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1302-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1302-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TR3A156K010C1000
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 10% 10V 1206
Detaljeret beskrivelse
15 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 1206 (3216 metrisk) 1Ohm
EDA/CAD-modeller
TR3A156K010C1000 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
10 V