TH3C476K010F0500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Sprague
På lager: 990
På lager: 0
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 500mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TH3C476K010F0500
DigiKeys varenummer
TH3C476K010F0500-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TH3C476K010F0500
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 10% 10V 2312
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
TH3C476K010F0500 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
C
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm