TH3C476K010C0500
DigiKeys varenummer
718-TH3C476K010C0500TR-ND - Tape & Reel (TR)
718-TH3C476K010C0500CT-ND - Afskåret tape (CT)
718-TH3C476K010C0500DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TH3C476K010C0500
Beskrivelse
CAP TANT 47UF 10% 10V 2312
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
47 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 10 V 2312 (6032 metrisk) 500mOhm
EDA/CAD-modeller
TH3C476K010C0500 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,80mm)
Kapacitans
Producents størrelseskode
C
Tolerance
±10%
Spænding - Nominel
10 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
500mOhm