T95B156K016EZSS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
15 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 16 V 1611 (4028 metrisk) 750mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95B156K016EZSS
DigiKeys varenummer
T95B156K016EZSS-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95B156K016EZSS
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 10% 16V 1611
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95B156K016EZSS Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
750mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1611 (4028 metrisk)
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,110" B (4,00mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,087" (2,20mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
16 V