T95B156K016CZSS kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
15 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 16 V 1611 (4028 metrisk) 750mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
T95B156K016CZSS
DigiKeys varenummer
T95B156K016CZSS-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
T95B156K016CZSS
Beskrivelse
CAP TANT 15UF 10% 16V 1611
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
T95B156K016CZSS Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
750mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1611 (4028 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,157" L x 0,110" B (4,00mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,087" (2,20mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
16 V