T55Z336M025C0050
DigiKeys varenummer
718-2264-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-2264-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-2264-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
T55Z336M025C0050
Beskrivelse
CAP TANT POLY 33UF 25V 2917
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 50mOhm @ 100kHz
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
50mOhm @ 100kHz
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
33 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,075" (1,90mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
Z
Spænding - Nominel
25 V