T55B227M004C0070 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 1.365
Datablad
Direkte
Panasonic Industry
På lager: 20.184
Datablad
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
På lager: 291
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 1411 (3528 metrisk) 70mOhm @ 100kHz