4TAE220M
DigiKeys varenummer
PCE5093TR-ND - Tape & Reel (TR)
PCE5093CT-ND - Afskåret tape (CT)
PCE5093DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
4TAE220M
Beskrivelse
CAP TANT POLY 220UF 4V 1411
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 µF Formstøbt Tantal – Polymerkondensatorer 4 V 1411 (3528 metrisk) 25mOhm @ 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
4TAE220M Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Producenter
Panasonic Industry
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Varestatus
Last Time Buy
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
220 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D2E
Spænding - Nominel
4 V
Funktioner
Universal
Type
Formstøbt
Grundlæggende varenummer
ESR (ækvivalent seriemodstand)
25mOhm @ 100kHz