595D106X0010A4T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 3.944
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 3.860
Datablad
Opgradering
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V 1507 (3718 metrisk) 1,9Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
595D106X0010A4T
DigiKeys varenummer
595D106X0010A4T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
595D106X0010A4T
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 10V 1507
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
595D106X0010A4T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,9Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,146" L x 0,071" B (3,70mm x 1,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
10 V