595D106X0010A2T
DigiKeys varenummer
718-1021-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1021-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1021-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
595D106X0010A2T
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 20% 10V 1507
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V 1507 (3718 metrisk) 1,9Ohm
EDA/CAD-modeller
595D106X0010A2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,9Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,146" L x 0,071" B (3,70mm x 1,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,067" (1,70mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
10 V