594D337X06R3C2T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Similar
330 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V 2812 (7132 metrisk) 80mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
594D337X06R3C2T
DigiKeys varenummer
594D337X06R3C2T-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
594D337X06R3C2T
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
594D337X06R3C2T Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
80mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2812 (7132 metrisk)
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,126" B (7,10mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
6.3 V