592D337X06R3C2T16H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Similar
330 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V 2812 (7132 metrisk) 150mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
592D337X06R3C2T16H
DigiKeys varenummer
592D337X06R3C2T16H-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
592D337X06R3C2T16H
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2812
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
592D337X06R3C2T16H Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
150mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2812 (7132 metrisk)
Størrelse/dimension
0,280" L x 0,126" B (7,10mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,063" (1,60mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
6.3 V