593D337X06R3D2TE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 1.198
Datablad
Opgradering
Similar
På lager: 24
Similar
På lager: 400
På lager: 228
330 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 125mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
593D337X06R3D2TE3
DigiKeys varenummer
593D337X06R3D2TE3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
593D337X06R3D2TE3
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
593D337X06R3D2TE3 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
125mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
D
Spænding - Nominel
6.3 V