592D337X06W3D2T20H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Opgradering
Datablad
Opgradering
Similar
På lager: 24
Similar
På lager: 400
På lager: 228
330 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
592D337X06W3D2T20H
DigiKeys varenummer
592D337X06W3D2T20H-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
592D337X06W3D2T20H
Beskrivelse
CAP TANT 330UF 20% 6.3V 2917
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
592D337X06W3D2T20H Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,169" B (7,50mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
6.3 V