593D336X0025E2TE3
DigiKeys varenummer
718-1036-2-ND - Tape & Reel (TR)
718-1036-1-ND - Afskåret tape (CT)
718-1036-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
593D336X0025E2TE3
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 20% 25V 2917
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 200mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
593D336X0025E2TE3 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2917 (7343 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
E
Spænding - Nominel
25 V