T495X336M025ATE100
DigiKeys varenummer
399-T495X336M025ATE100TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-T495X336M025ATE100CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-T495X336M025ATE100DKR-ND
Producenter
Producentens varenummer
T495X336M025ATE100
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 20% 25V 2917
Detaljeret beskrivelse
33 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 2917 (7343 metrisk) 100mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
T495X336M025ATE100 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Levetid @ temp.
2000 timer @ 85°C
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Spænding - Nominel
25 V
Producents størrelseskode
X
Type
Formstøbt
Funktioner
Universal
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100mOhm