593D335X0025B2TE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Direkte
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Similar
KEMET
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 1411 (3528 metrisk) 1,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
6032-28 (EIA)
593D335X0025B2TE3
DigiKeys varenummer
593D335X0025B2TE3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
593D335X0025B2TE3
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
593D335X0025B2TE3 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,5Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
25 V