TPSB335M025R1500 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Similar
Direkte
Vishay Sprague
Direkte
Vishay Sprague
KEMET
3.3 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 25 V 1411 (3528 metrisk), 1210 1,5Ohm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TAJ, TCJ Series
TPSB335M025R1500
DigiKeys varenummer
TPSB335M025R1500-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
TPSB335M025R1500
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
1,5Ohm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Pakke/hus
1411 (3528 metrisk), 1210
Størrelse/dimension
0,138" L x 0,110" B (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
25 V