593D157X06R3C2TE3 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Similar
Direkte
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
På lager: 58
Similar
KEMET
150 µF Formstøbt Tantalkondensatorer 6.3 V 2312 (6032 metrisk) 200mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
593D157X06R3C2TE3
DigiKeys varenummer
593D157X06R3C2TE3-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
593D157X06R3C2TE3
Beskrivelse
CAP TANT 150UF 20% 6.3V 2312
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
593D157X06R3C2TE3 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
200mOhm
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Overflademontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2312 (6032 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
C
Spænding - Nominel
6.3 V