199D336X0010D6V1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
33 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D336X0010D6V1
DigiKeys varenummer
199D336X0010D6V1-ND
Producenter
Producentens varenummer
199D336X0010D6V1
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 20% 10V RADIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
199D336X0010D6V1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Størrelse/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,498" (12,66mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
10 V