199D336X0010D6B1 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Sprague
På lager: 0
Datablad
33 µF Jævnt belagt Tantalkondensatorer 10 V Radial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
199D336X0010D6B1
DigiKeys varenummer
199D336X0010D6B1-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
199D336X0010D6B1
Beskrivelse
CAP TANT 33UF 20% 10V RADIAL
Producentens standard leveringstid
43 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
199D336X0010D6B1 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Mfr
Levetid @ temp.
1000 timer @ 85°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
Radial
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Højde - Monteret (maks.)
0,498" (12,66mm)
Tolerance
±20%
Lederafstand
0,200" (5,08mm)
Spænding - Nominel
10 V