150D335X9050B2G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Sprague
På lager: 210
Vishay Sprague
På lager: 71
På lager: 0
3.3 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 50 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D335X9050B2G
DigiKeys varenummer
150D335X9050B2G-ND - Tape & Box (TB)
Producenter
Producentens varenummer
150D335X9050B2G
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 10% 50V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D335X9050B2G Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Tape & Box (TB)
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
50 V