150D335X9050B2B
DigiKeys varenummer
150D335X9050B2B-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D335X9050B2B
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 10% 50V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
3.3 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 50 V Aksial
EDA/CAD-modeller
150D335X9050B2B Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Tolerance
±10%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
50 V