150D335X0050B2B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Datablad
Similar
Parametrisk ækvivalent
3.3 µF Hermetisk forseglet Tantalkondensatorer 50 V Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
150D335X0050B2B
DigiKeys varenummer
150D335X0050B2B-ND
Producenter
Producentens varenummer
150D335X0050B2B
Beskrivelse
CAP TANT 3.3UF 20% 50V AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
150D335X0050B2B Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Levetid @ temp.
1000 timer @ 125°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,185" diam. x 0,474" L (4,70mm x 12,04mm)
Tolerance
±20%
Producents størrelseskode
B
Spænding - Nominel
50 V